logo strony

Obecnie niemal każdy budynek prywatny, publiczny i komercyjny może być wyposażony w instalację fotowoltaiczną - wytwarzającą energię ze słońca. Taki system może w całości lub w części pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną inwestycji, znacząco obniżając koszty użytkowania. Wysoka jakość komponentów kompletnego systemu fotowoltaicznego gwarantuje zachowanie wysokiej sprawności pracy przez cały okres eksploatacji.

 

System  fotowoltaiczny  podnosi przy tym wartość  nieruchomości oraz zmniejsza jego zależność od dostaw energii z sieci energetycznej. W przeciwieństwie do agregatów prądotwórczych, dostarcza energię elektryczną w sposób absolutnie czysty, cichy i efektywny przez cały rok.

 

Dla zapewnienia naszym klientom i partnerom handlowym najlepszej obsługi i najwyższej jakości rozwiązań, podjęliśmy współpracę wyspecjalizowanymi projektantami, którzy w całej Europie od 20 lat dostarczają efektywnych technologii fotowoltaicznych dla osób prywatnych, firm i instytucji samorządowych.

 

W ciaglej ofercie: Moduły polikrystaliczne i monokrystaliczne, Inwertery, Sterowniki ładowania, Systemy pomiarowe, Akumulatory oraz markowe Systemy montażowe dopasowane do wszelkich powierzchni.

Pro-System s.c.
Hurtownia Instalacyjna

ul. Grunwaldzka 186
85-451 Bydgoszcz

 

Trasa nr 80
Szczecin - Warszawa

Telefon  52 327 73 26
   52 581 52 01 


pn - pt
sobota


8:00 - 16:00
8:00 - 13:00